Blog

Interaktivní zařízení pro školky - vzdělávejte své děti chytře!

Školka je pro každé dítě velmi důležitá. Nejenom, že zde získá přátele a návyky, spojené s chováním v kolektivu. Mateřská škola je také místem, které je velmi důležitou součástí vzdělávání dítěte. Pochopitelně zatím ještě hravou a zábavnou formou. Doba jde kupředu a tak se i do školek dostávají interaktivní zařízení , o kterých si děti před ... více »

Jak na dřez do malé kuchyně

  Máte malou kuchyni a aktuálně se poohlížíte po možnosti najít do ní takový dřez, který by do mní pasoval a zároveň by nezabíral tolik místa? Pokud ano, poradíme vám, jaký konkrétní vybrat. Prvním naším tipem jsou oblíbené kulaté dřezy . Důvod je zde pochopitelně jasný. A je spojený s tím, že u kulatého dřezu můžete volit z různých ... více »

Dosáhněte ojedinělého moderního interiéru za pomocí samolepek na zeď

Přijdou vám prázdné stěny ve vašem interiéru nudné a obraz není to, čím byste je chtěli ozvláštnit? Potom zkuste originální samolepky na zeď . Ty se v posledních letech stávají velkým hitem. Důvody jsou vcelku jasné a společně se na ty hlavní podíváme. Velmi široký výběr Prvním důvode jejich obliby, a také faktem, proč byste si je měli pořídit i ... více »

Samolepky na zeď nebo fototapety - co vybrat?

Dejte sbohem vašim prázdným stěnám a něčím je ozvláštněte. A čím konkrétně to může být? Nemusíte vybírat nijak složitě. V obou případech se může jednat o něco, co na vaši prázdnou stěnu jenom nalepíte. Dnes dominují dvě věci. Jsou to samolepky na zeď, nebo nově i fototapety na zeď. Co vybrat? V tom vám poradíme. Rozhoduje motiv Důležité je vědět, o jaký ... více »

Jak zařídit dětský pokoj pro dva?

Někdy se při zařizování dětského pokoje musí přistoupit ke kompromisu, který může mít za následek sdílení jednoho dětského pokojíčku vícero dětmi. Dvě děti v jednom pokojíčku spolu mohou dobře vycházet, zejména pokud jsou malé. S přibývajícím věkem je ale zapotřebí přistoupit k některým krokům, které zajistí jejich soukromí. Dětská patrová postel Charly - světlá akácie   Jeden dětský pokoj pro dvě děti je ... více »

TOP 10 dětských samolepek na zeď pro rok 2017

Vybíráte vhodné samolepky na zeď, které by zajímavě vylepšili vzhled vašeho interiéru, konkrétně potom dětského pokoje? Pokud ano, a nejste si jisti s výběrem, poradíme vám, jaké samolepky na zeď jsou v roce 2017 hitem. Podívejte se s námi na přehled deseti nejlepších tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Tím si buďte jisti. Medvídek Pú Jenom málokdo by neznal tohoto ... více »

Co zařídit při stěhování do rodinného domu

Splnili jste si sen o novém bydlení? Pokud ano, a vaším vysněným domovem je rodinný dům, poradíme vám, co všechno je třeba zařídit, pokud se do něho stěhujete. Prioritou je přirozeně jasné naplánování toho, kdy konkrétní den D nastane. Tedy kdy dojde ke stěhování věcí z vašeho původního bydliště, do nového. Mnoho věcí si lze ulehčit, pokud využijete ... více »

Jak správně ošetřit dřevo a jakou barvu použít?

Lazurovací barvy a laky mohou být bezbarvé i v mnoha dřevěných nebo pastelových odstínech. Při jejich použití vynikne přirozená krása dřeva a jeho kresba a struktura se zvýrazní a probarví. Za to může nestejná hustota buněk při střídání jarního a letního dřeva. Každý druh dřeva má buněčnou strukturu o něco odlišnou, a proto se jednotlivé povrchy dřev liší. Při koupi lazurovacích barev ... více »

Vytvořte si příjemný a útulný domov

Každý z nás se potřebuje doma cítit pohodlně a útulně. Utvořit příjemný domov pomáhají nejrůznější dekorace. Doslova hitem se v poslední době staly samolepky na zeď. Velké oblibě se těší především díky tomu, že s nimi jednoduše proměníte obyčejný interiér a vtisknete mu jedinečnou tvář a punc originality. Nadčasovost a elegance Ještě než vsak začnete řešit samotné doplňky, musíte svou pozornost zaměřit ... více »

Provozovatel webu www.isamolepkynazed.cz, Irena Balašková, IČ:76637999, se sídlem Nová Ves nad Lužnicí č.p. 57, zapsané v živnostenském rejstříku vedeným Městský úřadem v Třeboni, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím