TOP 10 dětských samolepek na zeď pro rok 2017

Vybíráte vhodné samolepky na zeď, které by zajímavě vylepšili vzhled vašeho interiéru, konkrétně potom dětského pokoje? Pokud ano, a nejste si jisti s výběrem, poradíme vám, jaké samolepky na zeď jsou v roce 2017 hitem. Podívejte se s námi na přehled deseti nejlepších tipů, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Tím si buďte jisti.

Medvídek Pú

Jenom málokdo by neznal tohoto dětského hrdinu, se kterým se děti setkávaly, a stále ještě setkávají nejenom na televizních obrazovkách, ale také v mnoha knížkách. Právě ten je naším tipem na samolepky číslo jedna. Navíc zaujme tím, že se nejedná jenom o hlavního hrdinu, ale i ostatní kamarády, jako je tygr, oslík, nebo prasátko.

Krásná louka

Chcete dítěti do jeho pokoje přidat kousek přírody? Pokud ano, může se vám to povést právě pomocí samolepek. A to díky našemu tipu, který do pokoje přinese nejenom rostliny, ale také různý hmyz, ptáky a mnoho dalšího.

 

Dětská farma

Bydlíte v bytě ve městě, ale stále vás lehce láká zajímavost venkovského života? Pokud zajímá i vaše dítě, není nic jednoduššího, než pořídit samolepky na zeď s farmářskými motivy, které jsou pochopitelně stylizované do zajímavých zvířecích postaviček.

Princezny od Disney

Máte dceru? Pokud ano, jistě nám dáte za pravdou, že i ona miluje princezny a zcela pochopitelně se jí chce i stát. Je tomu tak? Potom nezapomeňte zvolit samolepky právě s tímto motivem. A to od společnosti Disney, který je znám i z filmů.

Měsíc a hvězdy

Noční obloha nemusí být viditelná nutně jenom při pohledu z okna. Stejně tak ji lze pozorovat také na stěně. Tedy za předpokladu, že na stěnu nalepíte právě tuto samolepku. Zde nechybí různě velké hvězdičky, které pochopitelně doplňuje i další prvek noční oblohy, kterým je měsíc.

Dětský metr

Jenom těžko bychom našli dítě, které by nezajímalo to, jak roste. I proto je pro něho jako stvořená samolepka, kterou je dětský metr. Může tak každý den zjišťovat, o kolik povyrostlo. A to naprosto originálně, s využitím praktické dekorace na zeď.

Piráti

Ideální volba pro malé chlapce. Určitě není důvod se této dekorace obávat, jelikož kresby jsou přizpůsobeny dětskému věku. Pokud váš syn sní o tom, že bude pirát, nebo chce svůj pokoj přetvořit na pirátskou skrýš, tato samolepka bude dokonalá.

Star Wars

Těžko bychom hledali větší fenomén posledních let, než je Star Wars. Je váš potomek sledovatelem, nebo fanouškem? Nebo to jste vy sami? Není nic lepšího, než si na zeď nalepit kosmické lodě z této ságy.

Hokejista se jménem

Unikátní možnost pro všechny malé hokejisty. Nejenom, že budou mít na stěně nalepenou siluetu hráče, ale u něho nebude chybět ani jméno, stejně jako číslo právě vašeho potomka.

Mořský svět

Jak se ocitnout pod hladinou? Velmi jednoduše. A to právě pomocí této samolepky, která vytvoří nejenom mořskou hladinu, ale hlavně i velmi bohatý život pod ní.

Provozovatel webu www.isamolepkynazed.cz, Irena Balašková, IČ:76637999, se sídlem Nová Ves nad Lužnicí č.p. 57, zapsané v živnostenském rejstříku vedeným Městský úřadem v Třeboni, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím