Samolepky na zeď - nejčastěstěji kladené otázky:

 

Jsou samolepky na zeď pouze na jedno použití?


Samolepky na zeď lze opakovaně použít, jediným omezujícím faktorem je prach, který když ulpí na lepící vrstvě, snižuje lepivost. Na rozdíl od jiných dekorací na zeď, lze po chybném nalepení jednoduše odlepit a nalepit správně.Samolepku můžeme použít take jen k dočasné výzdobě Vašich domovů.Víceré nalepení nedoporučujeme u dekorů, které se skládají z malých částí, hrozí odlepení a znehodnocení celého motivu.

Poškozují samolepky povrch material, na který lepíme?


Samolepka nenechává žádný zbytek lepidla na povrchu ze kterého jí odstraníme.

Jsou samolepky na zeď jen na zdi?


Samolepky lze nalepit na každý hladký, suchý a čistý povrch: stěny, nábytek, ale i zrcadla, chladničky, notebooky, sklo, podlahy atd.Lze nalepit i na auta!

Jsou samolepky na zeď bezpečné pro děti?


Lepidlo použité na samolepky je zdravotně nezávadné.


Kdo vyrábí samolepky na zeď?


V naší nabídce jsou samolepky od výrobců z Francie, Německa, Itálie,Velké Británie, Polska a samozřejmě z České Republiky.

Co je to samolepka na zeď?


Samolepky na zeď jsou vyrobeny z tenké vinylové folie. Jsou velmi trvanlivé a pevné, ale stále dostatečně flexibilní, aby se daly použít na různých površích.


Bude samolepka držet na hrubé zdi?


I když je doporučeno použit samolepku na hladké, rovné povrchy, Naši zákazníci nám občas podají zprávu o úspěšném nalepení na hrubou stěnu, ale je to bez záruky.

Provozovatel webu www.isamolepkynazed.cz, Irena Balašková, IČ:76637999, se sídlem Nová Ves nad Lužnicí č.p. 57, zapsané v živnostenském rejstříku vedeným Městský úřadem v Třeboni, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím