Seznamte se s naší firmou

 

Od roku 2010, kdy začal náš příběh, jsou samolepky na zeď náš život. Věnujeme jim všechen náš čas, peníze a nasazení. Řekli jsme si: chceme dělat nejlepší samolepky na a uděláme pro to všechno. A daří se nám to.

Jak na to jdeme? Vybíráme si pečlivě dodavatele, vybavujeme naši dílnu drahými profesionálními stroji a systematicky pracujeme na tom, abychom byli nejlepší. K tomu pomáháte i vy jako zákazníci, když nám říkáte, co děláme dobře a co bychom měli zlepšit.

Celé to začalo tak, že jsme kontaktovali značky jako Komar, Crearreda a Homestickers. Ale to nám bylo málo. Zjistili jsme, že existují další dekorace na zeď a přidávali jsme další značky jako Flymybutterfly, Fundecor, Skinhome.

Pak nás ale přestalo bavit jenom přeposílat, co vyrobili jiní. Chtěli jsme být lepší a originálnější. Koupili jsme si vlastní japonské stroje, o kterých jsme věděli, že mají vysokou přesnost a kvalitu. Zaměstnali jsme vlastní inhouse designéry a najednou jsme viděli rozdíl.

Naše samolepky jsou jiné. Uvidíte to na první pohled. Samolepky od nás vypadají na zdi perfektně, materiál je kvalitní a dobře se i lepí. Pro vyráběné samolepky používáme výhradně oracal wall art folie.

 

Zajímá vás co děláme?

 

Pokud jste nikdy samolepky na zeď nevyzkoušeli, tak budete překvapeni, jak rychle a levně můžete realizovat komplet proměnu bydlení.

Samolepky můžete nalepit na zeď pokoje, kanceláře i do komerčních prostor. Hodí se nejen na stěnu, ale také na veškeré další hladké plochy

Nedávno jsme počítali, kolik toho za 5 let máme – je to něco přes 700 unikátních vzorů a motivů. Některé dekorace jsou od našich dodavatelů, ale jsme patřičně pyšní na to, že vyrábíme i dekorace na zakázku.

Zakázkové dekorace pro vás připravují profesionální designéři. Spolupracujeme s grafičkou dětských ilustrací Klárou Výškovou a

Romanem Děkanem. Asi si pamatujete známý časopis Sluníčko – tak ten ilustrovali.

Chceme být vždy o něco lepší

U nás samolepky nekončí prodejem. To by bylo málo. Víme, že instalace samolepek vyžaduje určitou šikovnost a kreativitu. Podáváme zákazníkům pomocnou ruku.

Na našem webu máme pro vás videonávody, kde vám radíme, jak samolepky svépomocí nejlépe aplikovat. Naši pracovníci vás kontaktují po telefonu a řeknou vám více o výrobku, který máte objednaný. Často přidají i radu, na co si dát pozor při lepení.

Věříme, že po nákupu u nás naši firmu bez obav doporučíte dále – jako to dělá více než 750 našich přátel na Facebooku. Nikdy neprodáváme zajíce v pytli. Pokud si chcete vyzkoušet naši kvalitu, tak vám klidně pošleme vzorek zcela zdarma.

Vaše emaily pravidelně monitorujeme a Rychlá a odpovídáme i o víkendech.

Objednávky vyřizujeme obratem – nejoblíbenější zboží je vždy skladem.

V případě zakázkových objednávek určitě pochopíte, že si rezervujeme nějaký čas na jejich výrobu. O stavu zakázky a dodacím termínu vás ale budeme nepřetržitě informovat.

Chybí vám snad už jen dárek ke každé objednávce? Máte ho mít!

 

HISTORIE

Březen 2010: zahájení podnikání

Duben 2010: spuštění eshopu

Červen: 2011: zahájena vlastní výroba řezaných samolepek pod značkou www.isamolepkynazed.cz

Leden 2012: spuštěná výroba samolepek tištěných,

Prosinec 2012: výroba tištěných fotopláten - kvalitní bavlněné plátno a dřevěný rám

2014: zahájení stavby dílny a skladu

2015: dostavba dílny a skladu

2014-2015: nový eshop www.nasteny.cz s aplikací, kde uvidíte samolepku jak vypadá u Vás na zdi

2016: Po 6 letech jsme se rozhodli předělat design webu www.isamolepkynazed.cz a přidali jsme oblíbenou aplikaci s vizualizací samolepek.

Provozovatel webu www.isamolepkynazed.cz, Irena Balašková, IČ:76637999, se sídlem Nová Ves nad Lužnicí č.p. 57, zapsané v živnostenském rejstříku vedeným Městský úřadem v Třeboni, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím