Jak na dřez do malé kuchyně

 

Máte malou kuchyni a aktuálně se poohlížíte po možnosti najít do ní takový dřez, který by do mní pasoval a zároveň by nezabíral tolik místa? Pokud ano, poradíme vám, jaký konkrétní vybrat. Prvním naším tipem jsou oblíbené kulaté dřezy . Důvod je zde pochopitelně jasný. A je spojený s tím, že u kulatého dřezu můžete volit z různých průměrů, včetně těch nejmenších. Dále je lákadlem také to, že u daného kulatého dřezu máte jenom malé ohraničení a tak můžete stále využívat více prostoru .

Když odkapávač, tak jenom malý

Pojďme na náš druhý tip, který se týká toho, jaký konkrétní dřez do malé kuchyně zvolit. Zde už to nebude dřez kulatý , ale budeme mluvit o klasickém hranatém provedení. Běžnou součástí aktuálně na trhu nabízených dřezů jsou ty, které mají odkapávače. Je jasné, že u velké kuchyně si můžete dovolit komfort. Pokud jde ale o kuchyni malou, volte dřez, který bude mít nejenom malou vanu, ale který bude mít také malý odkapávač . Důvod je zde poměrně jasný – je to úspora místa. Jestliže navíc plánujete i myčku, je více než jasné, že odkapávač budete využívat jenom minimálně a tak vám jeho malé rozměry stačí. Ušetřené místo získáte pro svou pracovní plochu.

Jde to i bez odkapávače

Opět se vraťme k situaci, kdy budete mít myčku. Do ní dnes dáte téměř jakékoliv nádobí. A to znamená, že můžete zvolit jak kulatý dřez , tak i klasický hranatý, který odkapávač mít zkrátka a jednoduše nebude. Ani to není problém. Ušetřené místo použijete pro svou kuchyňskou linku. A co když přece jenom bude něco, co budete chtít dát oschnout? Jednoduše na požadované místo natáhnete utěrku a problém je rázem jednoduše vyřešený. Díky našim třem ukázkám jasně vidíte, že i do malých kuchyní není jakýkoliv problém nainstalovat kvalitní dřez . A pokud má být kuchyně moderní, rozhodně doporučujeme zvolit stále oblíbenější granit.

Provozovatel webu www.isamolepkynazed.cz, Irena Balašková, IČ:76637999, se sídlem Nová Ves nad Lužnicí č.p. 57, zapsané v živnostenském rejstříku vedeným Městský úřadem v Třeboni, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím